חיפוש באתר :
Img2
שיהיה במזל טוב תעשו הכירות עם אתר החתונות החדש שלנו, מזלטוב.net, כל בעלי המקצוע בקרוב אצלכם על המסך, מעולם לא היה קל יותר לערוך חתונה, בר מצווה או מסיבת רווקות
Img2
אושר סופית : יוקם המרכז למורשת יהדות אתיופיה עם סיום הפגנת פרשת הדם 2 בנובמבר 2006 החלה הדרישה, בשנת 2008 הוגשה רשמית הצעת החוק ובשנת 2012 אושרה סופית הקמת מרכז למורשת יהדות אתיופיה

 

Img2
דרושים אנשים עם עט ודף אהבה לכתיבה או הרצון להתבטא בהקלדה, כל אחד לפעמים רוצה להביע את דעתו, לא תמיד יש את הרצון להיחשף אבל יש רצון לכתוב, קחו עט ודף ותתחילו לכתוב ./ מערכת הפורטל

שירים באמהרית בחתונה

שירים באמהרית

שתף :
Share with Facebook
Share with twitter

January 21, 2012

admin

 בשעה טובה הגיע העת, הוא אמר : " התנשאי לי " היא ענתה : " כן " ומכאן הדרך לבלאגן רק מתחילה, הינה כמה טיפים שיעזרו לכם להחליט, שירים באמהרית לחתונה כן או לא .

יש כמה דברים שעלינו לקחת בחשבון לאחר הישמע ה "גונג " המתבקש עם הכרזת תאריך הנישואים, אחד מהם הוא כי פני הזוג הצועד לעבר החופה יכולים להיות מאמללים בצורה כלשהי, היא רוצה דבר אחר והוא שומע דבר שני, הסכמה לרוב לא מתקבלת, אם כי שתיקה רועמת ברוב המקרים, אנו נסקור כאן באמצעות סדרה של כתבות, כיצד עליכם להתכונן לקראת הבאות, והכוונה למאחורי הקלעים של היום המאושר בחייכם, נתחיל עם אחת הדילמות היותר מתבקשות, שירים באמהרית בחתונה, תקליטן או דיג'י אתיופי שינגן אותם .

רוב קוראי תוכן זה מכירים את הנוהל, חתונה מתחילה עם קצת גוון ישראלי, אפילו מזרחי מקפיץ החתן והכלה באוויר, " יש חשמל באוויר ", היידה בלאגן ואז אחרי שכולם התחממו ושכחו בכלל שתכף יש מנה באוויר שצריך לנגוס בה, האיש המופקד על המוסיקה שם שירים באמהרית, חלילה שלא תבינו לא נכון, אין כאן שום כוונה לומר ששירים באמהרית אינם לטעמנו ההיפך הוא הנכון, השאלה היא מיהו קהל היעד שרוקד לצלילי המוסיקה, מה אחוז המבוגרים והצעירים ועד כמה זה מקובל על בני הזוג שזהו היום שלהם ובעיקר זכותם לדרוש את תכני המוסיקה .

המדובר כאן אינו על סוג הדיג'י או התקליטן, אלא על בחירת המוסיקה אותה ינגן, לרוב, ויסלחו לי האנשים על הפטיפונים, כולם נשמעים אותו הדבר והתפאורה שלהם אינה שונה מלבד הלוגו המתנוסס שם, הכוונה היא בחירת המוסיקה ע"י בני המשפחה, כי תתפלאו לשמוע, גם בחירת שירים באמהרית, היא דילמה לא קטנה לבאים להתחתן, מה עוד שאורך השירים וכמותם הוא פונקציה לא פחות חשובה .

אנו עדים בהרבה אירועים להתערבות של בני משפחה, בעיקר מבוגרים המעוניינים במוסיקת מסינקו שדי נשמעת אותו הדבר לאוזן רגילה, אורכה הוא לפעמים לא הגיוני, במוסיקה עממית מרקידה אחרת שבה ניתן לשמוע את מילות השיר בשונה ממסינקו, השירים הם ארוכים פחות, וניתן לראות גם צעירים רבים משתתפים ברחבה . אז מה נכון בבחירת שירים באמהרית ?

הנכון הוא לבחור יחד עם האיש שבחרתם להעמיד על הבמה, יחד עם התייעצות עם בני המשפחה הקרובה, לקחת בחשבון מי רוב קהל היעד שלכם, וכמובן יש את הבחירה האישית שלכם כבני זוג שמתחתן, איזה שירים אתם באמת אוהבים ומהו המינון שברצונכם לשמוע . המוסיקה האמהרית והטיגרית פורחות עכשיו, זאת סיבה מספיק טובה להתעכב על בחירה נכונה של שירים לערב בלתי נשכח .

 

הכותב הינו מפיק אירועים מנוסה המתמחה במוזיקה אמהרית .

<<

Printer-friendly versionSend to friend
מבזקים
מזג אוויר

 

Img 1

Yopi משפט

בקרוב ייעוץ משפטי ע"י מומחים

Img 2

טופ מודל 2012

בקרוב בפורטל.....

 

 

גולשים יקרים ברוכים הבאים לגרסא החדשה של פורטל yopi, אנו שמחים לבשר שבימים אלו אנו מסיימים את היצירה החדשה שכולנו התגעגענו אליה .


הפורטל שהוקם בשנת 2005 והיווה אבן דרך לאתרים רבים אחרים, ימשיך להוביל ולהיות מס' 1 ביחד איתכם. לאחר הקפאה אנו חוזרים לעבודה במלוא המרץ ועם הפידבק מהחיבוק מכם נדאג להביא לכאן את התוכן הכי עדכני ומעניין שיש .
אנו בטוחים שלרבים מכם יש שאלות ורצון בפרטים נוספים, נשמח אם כרגע תגלו סבלנות עד לסיום הגרסא, עד אז אתם מוזמנים לערוך סיבוב הכירות בפורטל .


info@yopi.co.il
 

 

שמואל ברו בקטע סטנד-אפ על זרים

 כל הזכויות שמורות לפורטל הקהילה האתיופית בישראל ©                     קידום אתרים SEO